Odkurzacze centralne BEAM

Odkurzacze centralne Lublin, do mieszkań i domów firmy BEAM Electrolux, to czyste podłogi, dywany i meble. Powietrze jest wolne od kurzu ponieważ nie zachodzi cyrkulacja w pomieszczeniu.

 

Komfort czystego domu i powietrza wolnego od kurzu.

Odkurzacze przenośne podczas pracy usuwają zanieczyszczenia, ale również wyrzucają powietrze, niekoniecznie jest czyste. Odkurzacz centralny eliminuje ten efekt, brudne powietrze wraz z zanieczyszczeniami jest usuwane poza pomieszczenie do jednostki centralnej, np. w piwnicy lub garażu. Koniec z unoszącym się, zaraz po skończonym odkurzaniu, kurzu.

Systemy odkrzaczy centralnych dla swoich pacjentów polecają często alergolodzy, jako najlepszy sposób na utrzymanie czystego i wolnego od kurzu powietrza w domu. Dodatkowo przeprowadzone badania kliniczne, wskazują, że korzystanie z odkurzaczy BEAM wpływa na jakość powietrza w mieszkaniach i domach.

Wreszcie możemy przyznać, że istnieje system który usuwa 100% kurzu, brudu, pyłków roślin, roztoczy i ludzkiego naskórka z czyszczonych powierzchni oraz pomieszczeń – Odkurzacze centralne BEAM Electrolux Lublin.