Producenci

Automatyczne kotły na pellet SmartFire

SmartFire to seria urządzeń centralnego ogrzewania spalających pelet w sposób automatyczny. Są to urządzenia niezwykle oszczędne pod względem zużycia paliwa, jak i czasu jaki musi im poświęcić użytkownik. W związku z funkcją automatycznego uruchamiania – piec posiada wbudowaną zapalarkę do paliwa – i szeregu innych przydatnych funkcji, Smart Fire to atrakcyjna alternatywa dla kotłów z podajnikiem na ekogroszek. Kotłownia z piecem na pellet jest również mniej uciążliwa, po prostu jest czystsza przez spalanie i składowanie paletu czyli biomasy (przetworzonych odpadów drzewnych).

Przeczytaj więcej o kotłach SmartFire na pellet.

 

Odkurzacze centralne BEAM Electrolux

Odkurzanie centralne jest bardzo wygodnym i zdrowym sposobem na utrzymanie czystości w naszych mieszkaniach i domach. Wygodne – bo zamiast ciągać za sobą, przez całe mieszkanie lub z piętra na piętro w domu, cały odkurzacz, zabieramy ze sobą tylko jego część, czyli zestaw do sprzątania. Taki zestaw składa się z lekkiego, w porównaniu z klasycznym odkurzaczem, elastycznego węża, o długości 9 lub 12 metrów i teleskopowej rury zakończonej odpowiednią szczotką. Tak przygotowani możemy z powodzeniem szybko i wygodnie odkurzyć cały dom. Zdrowo – bo wraz z zanieczyszczeniami z pomieszczenia usuwasz również powietrze, wędruje ono systemem rur przez jednostkę centralną na zewnątrz domu lub mieszkania.

 

Klimatyzacja pokojowa LG Artcool Inverter

W naszej ofercie znajdują się wszystkie dostępne jednostki klimatyzatorów pokojowych LG. Obecnie technologia Inverter firmy LG sprawia, że jednostki zużywają mniej prądu, są cichsze (co ma duże znaczenie jeżeli instalujesz klimatyzację np. w mieszkaniu) oraz wyposażone w zestaw filtrów, usuwa z powietrza wirusy i bakterie. Jednostki wewnętrzne wyposażono w wyświetlacz zadanej temperatury oraz wskaźnik zużycia energii, dzięki temu masz wszystko pod kontrolą. Natomiast zestaw czujników czuwa nad prawidłowym klimatem w przeciągu dnia oraz w nocy.